توقف فروش محصول در داروبازار

کپسول هیربرست مکمل رشد و سلامت مو (پوست و ناخن)

HAIRBURST, Healthy Hair Vitamins, Food Supplement Containing: Vitamins, Minerals, Collagen, MSM & Amino Acids, 30 Day Supply, 60 Capsules

کپسول مکمل رشد و سلامت مو (پوست و ناخن) هیربرست

دست یافتن به رویایی که برای موهایتان دارید

مغذی و سرشار از انواع ویتامین‌ها، کلاژن، MSM و آمینواسیدهای ضروری

ویژه بزرگسالان

محصول شرکت Hairburst ltd - انگلستان

شرکت وارد کننده: اکسون طب دارو نمایندگی رسمی و انحصاری هیربرست در ایران

خرید مستقیم کپسول هیربرست از سایت داروخانه دکتر حاجی‌نژاد
کد تخفیف 7 هزار تومانی مشتریان داروبازار:
 darubazarguest

شماره پروانه بهداشتی: 2472925347157009

جزئیات بیشتر

9220240001
جدید

افزودن به فهرست مقایسه

 
اطلاعات محصول

توضیحات:

بدن ما برای رشد و حفظ سلامت عمومی، جلوگیری از بیماری‌ها و برخورداری از ظاهری زیبا و سالم به مواد معدنی، مواد طبیعی و ویتامین‌های مختلفی نیاز دارد. پوست و مو نیز به عنوان بخشی از بدن از این قاعده مستثنا نیست.
شادابی و سلامت پوست و مو از جمله مهمترین نشانه‌های تندرستی و عامل مهمی در ایجاد ظاهر مناسب، احساس سلامتی و اعتماد به نفس است.

وجود میزان کافی از موارد زیر در بدن مـی‌تواند به پیشگیری از بروز مشکلات پوست و مو یا بهبود وضعیت آن کمک کند:

• Collagen and MSM
• Minerals
• Vitamins A, B’s, C, D
• Amino Acids

شواهد علمی نشان می‌دهد که مکمل‌های خوراکی تخصصی، مواد لازم برای رشد و تقویت مو را در مقایسه با شامپوها و محلول‌های موضعی به نحو مؤثرتری تأمین می‌کنند. کپسول هیربرست مجموعه کاملی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد آلی لازم برای رشد و تقویت مو و جلوگیری از مشکلات شایع آن را در اختیار بدن می‌گذارد. می‌توان گفت این مکمل هیچ گزینه‌ای را برای داشتن موهایی پرحجم، سالم و درخشان از نظر دور نداشته است.

جهت مشاهده قیمت و خرید اینترنتی کپسول هیربرست،
از داروخانه دکتر ساناز حاجی نژاد کلیک کنید. 

کد تخفیف 10 هزار تومانی مشتریان داروبازار:

 darubazarguest

کـلاژن

کلاژن اصلی‌ترین پروتئین در ساختار بافت‌های هم‍‌بند است و در حفظ قدرت و انعطاف همه اجزای بدن بویژه استخوان‌ها، مفاصل، پوست و مو نقش اساسی دارد. متأسفانه کاهش توانایی بدن برای تولید کلاژن پس از سن 30 سالگی باعث ایجاد چین و چروک در صورت و ضعف و ریزش موها می‌شود. دریــافت کلاژن خوراکی می‌تواند در جبران این نقص روش مؤثری باشد.

کلاژن با افزایش کیفیت و قطر تارهای مو حجم و جلوه موها را بهبود می‌بخشد. همچنین وجود مقدار کافی کلاژن در فضای داخل فولیکول‌های مو بدلیل خواص آنتی اکسیدانی که دارد، آن‌ها را برای مقابله با آسیب رادیکال‌های آزاد تقویت می‌نماید. رادیکال‌های آزاد از مهمترین عوامل تخریب فولیکول‌ها و در نتیجه ریزش مو است. 

کلاژن موجود در اغلب فرآورده‌های تجاری از چهارپایان و پرندگان بدست می‌آید، اما بسیاری متخصصین عقیده دارند کلاژن بدست آمده از ماهیان دریایی که با نام بایو مارین کلاژن شناخته می‌شود. در تأمین ریز مغذی‌های ضروری برای بازسازی پوست و فولیکول مو مؤثرتر بوده و نقش یک عامل جوانساز را بازی می‌کند. در کپسول هیربرست میزان قابل توجهی بایو مارین کلاژن خالص همراه با سایر مواد لازم برای تحریک رشد مو نظیر ویتامینها و هیالورونیک اسید فراهم شده است که تاثیر کلاژن را در بازسازی موها به حداکثر می رساند.

MSM

MSM ترکــیبی برپایه گوگرد است که در بسیاری از غذاها یافت می‌شود. نتایج برخی آزمون‌های علمی تأثیر این ماده را در بهبود رشد مو و ناخن‌ها تأیید می‌کند. مقدار کافی از این ماده مؤثر در مکمل هیربرست وجود دارد.

مـواد مـعدنی

سیلیکا: سیلیکا ماده‌ای کلیدی برای تولید بافت‌های جدید در بسیاری از اعضای بدن از جمله استخوان، پوست ناخن و مو است. عصاره بامبو سرشار از سیلیکا بوده و می‌تواند به افزایش رشد و مقاومت موها کمک کند.
مکمل هیربرست با داشتن میزان کافی از این عصاره طبیعی می‌تواند نیاز بدن به ماده حیاتی سیلیکا را تأمین نماید.

روی: روی ماده معدنی حیاتی برای داشتن مو، پوست و ناخن‌های سالم است و همواره توسط پزشکان پوست برای تقویت رشد مو و جلوگیری از ریزش آن توصیه می‌شود. این باور وجود دارد که کمبود روی سبب زوال ساختار پروتئینی تشکیل دهنده فولیکول مو و توقف رویش مجدد موها می‌شود. همچنین روی می‌تواند مقـاومت، درخشــندگی و رنگ مــوها را از طریق مکانیزم‌های درون سلولی، هورمونی و ایمنی بهبود بخشد.

سلنیوم: سلنیوم یک ماده معدنی با خواص آنتی اکسیدانی است که ایمنی و توان بدن را در مقابله با عوامل مخرب سلولی افزایش داده و در بهبود گردش خون نیز ایفای نقش می‌کند. دو موردی که در رشد و سلامت موها اهمیت ویژه دارند.
آثار مطلوب عناصر یاد شده و مواد معدنی دیگری چون کلسیم و مس بر سلامت مو و پیشگیری از مشکلات آن در بسیاری از مطالعات علمی مورد تأیید قرار گرفته است. فرمولاسیون انحصاری کپسول هیربرست به عنوان مکمل ویژه رشد مو تأمین میزان کافی و مؤثر این عناصر را تضمین می‌نماید.

لینک خرید کپسول هیربرست از داروخانه دکتر حاجی نژاد


ویتامین‌ها

تأثیر مثبت ویتامین‌ها در رشد و سلامت مو انکار ناپذیر است. نتایج بدست آمده از مطالعات علمی برخی از آنان را مورد تأکید بیش‌تری قرار می‌دهد.

بیوتین: بیوتین شهرت بسزایی در کمک به رشد سالم مو و ناخن دارد. مشاهدات تجربی و آزمایش‌های بافت شناسی مؤید تاثیر مثبت دریافت بیوتین در بهبود چشمگیر وضعیت افرادی با مشکل ضعف رشد مو و ناخن است.

ویتامین C: تاثیر اکسیداسیون و رادیکال‌های آزاد در تخریب ساختارهای سلولی و تسریع فرایند پیری امری اثبات شده است. تغییر رنگ و کم پشتی موها از آثار این فرایند و نشانه زوال فولیکول‌های مو است. ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی فرایند پیری را کند و به پیشگیری از ضـعف و ریزش موها کمک می‌کند.

ویتامین D: نقش بسیار مهمی در پایداری کلسیم بدن، قدرت سیستم ایمنی و رشد و تمایز سلول‌ها بازی می‌کند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که کمبود آن می‌تواند اثرات نامطلوبی بر سلامت مو داشته باشد، پژوهش‌هایی وجود دارد که این اثر نامطلوب را تأیید می‌نماید. جذب ناکافی آفتاب و در دسترس نبودن غذاهای غنی از ویتامین D سبب شده افراد بسیاری درگیر مشکلات ناشی از کمبود ویتامین D باشند، که دریافت آن از طریق مکمل می‌تواند یکی از راه‌های جبران باشد.

ویتامین A: ویتامین A نام عمومی گروهی از ترکیبات آلی نظیر رتینول، رتینال، رتینوئیک اسید و کاروتنوئیدهای مختلف پیشساز ویتامین A است. برخی مطالعات نشان می‌دهد که ویتامین A در فعالسازی سلول‌های بنیادی فولیکول مو تأثیر مثبت دارد.
کپسول مکمل هیربرست با دارا بودن میزان کافی از ویتامین‌های لازم برای رشد و سلامت موها در دوز روزانه پیشنهادی، هیچگونه نگرانی از بابت کمبود آن‌ها در بدن باقی نمی‌گذارد.

حساب رسمی اینستاگرام شرکت اکسون طب دارو،
نمایندگی انحصاری کمپانی هیربرست انگلستان در ایران

آمینو اسیدهای ضروری

آمینو اسیدها مواد آلی و بلوک‌های سازنده پروتئین هستند، و از آنجا که تقریبا تمامی مواد و بافت‌های موجود در بدن انسان به پروتئین‌ها وابسته‌اند کاملاً واضح است که چه نقش حیاتی و مهمی در بدن ایفا می‌کنند. آمینو اسیدها با حضور مواد دیگری چون ویتامین‌های گروه B و مواد معدنی بافت‌های پروتئینی بدن را تولید و بازسازی می‌کنند.
آمینو اسیدهای ضروری شامل L-Isoleucine ،L-Leucine L-Lysine ،L-Methionine ،L-Valine آن دسته از آمینو اسیدها هستند که بطور طبیعی در بدن تولید نمی‌شوند و لازم است از طریق خوراکی جذب گردند. ساختار اصلی پوست، مو و ناخن از یک پروتئین رشته‌ای بنام کراتین تشــکیل شده است در نتیجه وجود آمینواسیدهای ضروری به عنوان بلوک‌های سازنده این پروتئین برای تولید بافت‌های جدید پوست و مو بسیار حیاتی است.
می‌توان آمینواسیدهای ضروری را راز داشتن موهایی پرپشت، سالم و خوش حالت دانست که مکمل هیربرست ذخیره‌ای کامل از آن را در اختیار بدن می‌گذارد.

روش مصرف:

هر روز صبح 2 عدد همزمان (همراه صبحانه) مصرف شود.

این فرآورده جهت پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری جایگزین رژیم غذایی مناسب نیست.

احتمال حساسیت: این مکمل، حاوی مشتقات ماهی، سویا و غلات است.

احتیاط: در زمان بارداری، شیردهی، مصرف دارو یا هر گونه دوره درمانی، پیش از مصرف با پزشک مشورت نمایید.

در صورت بروز حساسیت مصرف را قطع و به پزشک مراجعه نمایید.

دوز پیشنهاد شده را افزایش ندهید.

در جای خشک، خنک و دور از دسترس کودکان نگهدارید.

به تاریخ انقضا و باز نبودن سیل درپوش توجه فرمایید.

بارکد: 0702811522183

 
ویژگی های محصول
نوع محصولکپسول
ویژگیویتامین‌ها، مواد معدنی و آلی
مناسب برایمو، پوست و ناخن
کاربردمغذی و تقویت کننده
برندHairburst - هیربرست
عملکردتامین مواد ضروری برای رشد و سلامت مو
نوع محفظهقوطی
جنس محفظهپلاستیک
ویتامینگروه B، بیوتین، A ،D و C
کشور مبداء برندانگلستان
ویژگی خاصحاوی کلاژن، MSM، انواع ویتامین‌ها و آمینواسیدهای ضروری
جنسیتآقایان و بانوان
سن مصرفبزرگسالان
 
ترکیبات

Calcium Carbonate Prep (Maltodextrin), Methyl Sulphonyt Methane, Capsule Shell (Hydroxypropyl Methyl Cellulose. Colour:  Titanium dioxide), Marine Collagen (Fish), Calcium Pantothenate. Ascorbic Acid Prep (Hydronypropyl Methyl Cellulose), Hyaluronic Acid (Soya, Wheat), Branched Chain Amino Acid Prep (L-Leucine.  L-Isoleucine.  L-Valine.  Hydroxypropyl Methyl Cellulose), Anticaking Agent (Magnesium Stearate), Zinc Citrate, Silica, L-Lysine Hydrochloride,  L-Methionine, N-Acetyl-L-Cysteine, Vitamin A Prep (Modified Starch, Retinyl Acetate,  Antioxidant:  DL-Alpha Tocopherol). Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), Anticaking Agent (Silicon Diaxide), Copper Gluconate, Pyridoxine Hydrochloride, Thiamine Mononitrate Prep (Hydroxypropyl Methyl Cellulose), Riboflavin, Nicotinamide, Vitamin D3 Prep (Sucrose, Corn Starch, Gun Arabic, Medium Chain Triglycerides, Tri-Calcium Phosphate, Cholecalciferol, antioxidant: DL-Alpha Tocopherol). DL-Biotin Cyanocobalamin Prep (Di-Calcium Phosphate),  Folic Acid, Sodium Selenite

نوشتن نقد و نظر

کپسول هیربرست مکمل رشد و سلامت مو (پوست و ناخن)

HAIRBURST, Healthy Hair Vitamins, Food Supplement Containing: Vitamins, Minerals, Collagen, MSM & Amino Acids, 30 Day Supply, 60 Capsules

کپسول مکمل رشد و سلامت مو (پوست و ناخن) هیربرست

دست یافتن به رویایی که برای موهایتان دارید

مغذی و سرشار از انواع ویتامین‌ها، کلاژن، MSM و آمینواسیدهای ضروری

ویژه بزرگسالان

محصول شرکت Hairburst ltd - انگلستان

شرکت وارد کننده: اکسون طب دارو نمایندگی رسمی و انحصاری هیربرست در ایران

خرید مستقیم کپسول هیربرست از سایت داروخانه دکتر حاجی‌نژاد
کد تخفیف 7 هزار تومانی مشتریان داروبازار:
 darubazarguest

شماره پروانه بهداشتی: 2472925347157009

نوشتن نقد و نظر

 
نظرات(2)
1398-07-23
قرص هیربرست

ببخشید میخواستم بپرسم چجور میشه اصل بودن قرص را تشخیص داد اخه تو بازار قرص تقلبیش زیاد شده و اصل نیستن

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (1) (0)
1398-03-04
عالیه

این محصول خیلی عالیه ولی این سایت دکترحاجی زاده دیگه شارژ نکرده و زده ناموجود
من اینو یکبار خریدم اومدم دوباره بخرم که دیدم زده ناموجود :(
شما خودتون شارژش نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

بررسی خود را بنویسید!

مقایسه 0